Seminár pre žiadateľov výzvy Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika

V rámci programu spolupráce Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika pripravilo Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR spolu s Ministerstvom pre miestny rozvoj ČR semináre pre žiadateľov. Kedy a ako sa prihlásiť na seminár sa dozviete v dnešnom článku.

Martin Kindl

13. 6. 2022
children-ged1193558-1920

V rámci programu spolupráce Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika pripravilo Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR spolu s Ministerstvom pre miestny rozvoj ČR semináre pre žiadateľov. Kedy a ako sa prihlásiť na seminár sa dozviete nižšie.

 

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR vyhlásilo na konci mája výzvu INTERREG V-A SK-CZ/2022/14 zameranú na zvýšenie atraktívnosti kultúrneho a prírodného dedičstva pre obyvateľov a návštevníkov cezhraničného regiónu. Cieľom projektov má byť vytvorenie takého produktu, ktorý poskytne komplexný súbor zážitkov pre návštevníka.

 

Na výzvu je alokovaných 3 miliónov eur a žiadateľ môže dostať podporu až 100 % (min. 200 000 eur). Ak Vás výzva zaujala a ešte nepatríte k žiadateľom, prihlásiť sa môžte až do 1. 8. 2022. Bližšie informácie k výzve nájdete v Prehľadu grantov: Výzva INTERREG V-A SK-CZ/2022/14

 

Informácie k seminárom

 

V nadväznosti na vyhlásenú výzvu Interreg V-A SK-CZ sa v júni 2022 uskutočnia dva semináre, jeden v Brně a druhý v Trenčíne.

 

Brno – 22. 6. 2022 9.30 hod.

Krajský úřad Jihomoravského kraje / místnost č. 045A Žerotínovo nám. 3, 601 82 Brno

 

Trenčín – 28.6.2022 9:30 hod.

Trenčiansky samosprávny kraj / kongresová sála K dolnej stanici 7282/20A, Trenčín

Pre účasť na seminári je potrebné vyplniť prihlasovací formulár za každého účastníka podľa miesta konania:

 

Brno                   Trenčín

Program je zhodný pre oba semináre

 

Od 9:00 do 9:30 prebehne registrácia účastníkov a potom:

 

  • Predstavenie výzvy č. INTERREG V-A SK-CZ/2022/14
  • Príklady projektov (odborná časť)
  • ŽoNFP, prílohy a najčastejšie chyby
  • Oprávnenosť výdavkov
  • Diskusia

Chcete byť aj naďalej v obraze? Sledujte nás.

Martin Kindl

Martin sa venuje grantom už od čias vysokoškolských štúdií, kde bola ich analýza a využitie témou jeho diplomovej práce. Od tej doby prešiel viacerými pozíciami venujúcimi sa téme európskych dotácií, od kontroly žiadostí pri implementácií projektov, cez ich prípravu, manažment veľkých projektov, až po riadenie medzinárodných inovačných projektových žiadostí. Svoje skúseností získaval v štátnej správe, v súkromnom sektore, ale aj na univerzitnej pôde, kde bol zodpovedný okrem iného aj za chod EIT Manufacturing HUB-u, kde bolo jeho úlohou podporovať lokálnych inovátorov z podnikateľskej, priemyselnej a akademickej sféry pri zapájaní sa do kolaboračných medzinárodných inovačných projektov v rámci celej EÚ.

Súvisiace články

Investičná výzva cielená na poľnohospodárske podniky – fotovoltika a tepelné čerpadlá

Po mnohých investičných výzvach, ktoré boli počas uplynulých rokov poskytnuté poľnohospodárom a potravinárom, sa teraz...

MÁM ZÁJEM O DOTACE

Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme zpět. 

    *povinné pole
    Scroll to Top